Tüm Makaleler
SEO içinde profesyonel site

SEO içinde profesyonel site

 Katniss Everdeen'ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer "Quarter Quell" için yarışıyor. Açlık Oyunları'nı beklenmedik bir başarıyla kazanmayı başaran Katniss ve partneri Peeta, evlerine dönüp bölgeler arasında yapacakları 'Zafer Turu'nu beklemektedirler. Ancak President Snow'un şeytani planları zafere gölge düşürecek cinstendir. President Snow, sadece 25 yılda bir yapılan ve eski Açlık Oyunları kazananlarının yer aldığı 'Quarter Quell' adlı yarışı bu sene gerçekleştireceklerini 

Erdoğan'a yönelik "Türkiye'yi giderek daha otoriter devlete haline getirdiği" eleştirilerini yansıtan gazete, önde gelen bir işadamına atfen "Çevresi ondan o kadar korkuyor ki hiç kimsenin tehlikeli bir yolda olduğunu söyleyecek cesareti yok" iddiasını da aktarıyor .

Gazete, Erdoğan'ın yakınındaki yetkililerce "yeni Türkiye"nin lideri olarak "göklere çıkarıldığı"nı savunurken de Erdoğan'ın önde gelen danışmanlarından Yiğit Bulut'un Başbakan Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin için sarf ettiği "Dünyada şu anda iki büyük lider var" ifadesini dikkat çekiyor.

Ticarette iyi olmak sanatın en şaşırtıcı dalıdır.

Bizden Kareler

MAKALELER

  • Google’da daha çok listelenmek için bol bol sayfa ve makale  üretebilirsiniz. Sayfa ü.... Devamını Oku

  •  2014 yılı mart ayında yapılacak yerel  seçimlerin ardından Çankaya ilçesine bağ.... Devamını Oku

  •  Başkan Tanık, 28 Kasım Perşembe günü  saat 11.00'de 2432. Cadde (eski 8. Cadde) 20.... Devamını Oku

TWITTER SAYFAMIZI TAKiP EDİN

    Tweets by @AnkaraRehberi